Switch to: Citations

Add references

You must login to add references.
 1. О «библиотеке» международного коллоквиума «социальные трансформации».А. Г Егоров - 2005 - Epistemology and Philosophy of Science 3 (1):238-240.
  Download  
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark   1 citation  
 • Християнська символіката алегорія в образотворчому мистецтві т. г. шевченка.В. В Гордійченко - 2013 - Гуманітарний Вісник Запорізької Державної Інженерної Академії 54:34-47.
  Досліджуючи творчість поета і художника Тараса Григоровича Шевченка звернувся до його образотворчого мистецтва як до естетичного та світоглядного феномену. Прикладом цього стали його малюнки на релігійні теми, що були пов’язані Біблією та життями святих. Робота складається із кількох частин, які характеризують майстерність, підхід та манеру виконання тих чи інших малюнків, начерків, офортів та сепій, починаючи із серії робіт Старого Завіту, Євангелія, іконопису, скульптурні роботи, копії робіт К.Брюллова, Рембрандта та Мурільо.
  Download  
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark   2 citations  
 • О смысле современной культуры. Презентация книги: Конев в. а. смыслы культуры.Г. Г БизнесМалинецкий - 2003 - Kantian Journal 36 (1):104-109.
  Download  
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark   22 citations  
 • Нет, космология - наука физическая, а не гуманитарная!В. В Казютинский - 2007 - Epistemology and Philosophy of Science 12 (2):125-129.
  Download  
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark   2 citations