ЗАСТОСУВАННЯ НЕВЕРБАЛЬНОЇ КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ (ЗЕЛЕНИХ) ТЕХНОЛОГІЙ (ПРОДУКТІВ): ДОСВІД МІЖНАРОДНИХ КОМПАНІЙ

Матеріали Міжнародної Науково-Практичної Конференції: Andquot;Інформаційні Технології У Сфері Захисту Довкілляandquot;, 16–17 Травня 2024 Р (2024)
  Copy   BIBTEX

Abstract

Urban Organics, органічна аквопонічна ферма, активно використовує невербальну кому-нікацію для просування своїх «зелених» технологій та продуктів. Одним із основних методів цього є застосування «зеленого» маркетингу, що проявляється в упаковці їхньої продукції. Продукція Urban Organics продається в переробленій пластиковій упаковці, що відображає їхню ангажованість у збереженні довкілля та зменшенні відходів [2, c. 118]. Упаковка, виготовлена з переробленого пластику, створює позитивне сприйняття серед споживачів і підкреслює зобов'язання компанії до сталого виробництва. Крім того, цей метод невербальної комунікації допомагає Urban Organics диференціювати свої продукти на ринку та привертати увагу споживачів, які прагнуть підтримувати екологічно чисті бренди та ініціативи. Traditional Medicinals, виробник органічного чаю, також використовує невербальну комунікацію для підтримки своєї екологічної спрямованості. Одним зі способів цього є вико-ристання відновлюваних джерел енергії у виробництві. Компанія активно інвестує в енер-гоефективні технології та використання відновлюваних джерел енергії, таких як сонячна та вітрова енергія. Ще одним яскравим прикладом міжнародної компанії що використовує невербальну комунікацію є Starbucks. Одним зі способів такого просування екологічних продуктів є приби-рання пластикових соломинок зі своїх кав'ярень. Замість пластикових соломинок, Starbucks пропонує клієнтам використовувати більш екологічно чисті альтернативи, такі як паперові соломинки або соломинки з біо-розкладних матеріалів. Це не лише допомагає зменшити кількість пластикових відходів, але й надає можливість клієнтам активно приєднатися до екологічних ініціатив [1]. Крім того, Starbucks стимулює своїх клієнтів при замовленні напоїв вибирати альте-рнативи традиційному коров'ячому молоку, такі як миндальне, кокосове, соєве або овсяне молоко. Ця стратегія спрямована на підтримку рослинництва та зменшення вживання про-дуктів тваринного походження, що в свою чергу сприяє зменшенню екологічного відбитку. Повідомлення про можливість вибору рослинного молока також може бути сприйняте як підтримка відповідального споживання та збереження навколишнього середовища.

Author's Profile

Irina Privarnikova
Oles Honchar Dnipro National University

Analytics

Added to PP
2024-07-10

Downloads
12 (#96,678)

6 months
12 (#95,706)

Historical graph of downloads since first upload
This graph includes both downloads from PhilArchive and clicks on external links on PhilPapers.
How can I increase my downloads?