Results for 'Kateryna Tolkovets'

5 found
Order:
 1.  13
  До проблеми ідентичності в романі «Фелікс Австрія» Софії Андрухович.Kateryna Tolkovets - 2018 - NaUKMA Researh Papers. Literary Studies 1:104-109.
  У статті проаналізовано, яким чином перебування західної частини України у складі АвстроУгорської імперії вплинуло на самототожність українців. У центрі нашої уваги опинився роман «Фелікс Австрія» Софії Андрухович, оскільки він, на нашу думку, на прикладі стосунків Аделі Анґер та Стефи Чорненько добре демонструє справжнє становище українців у складі АвстроУгорської монархії. Стосунки між жінками ми розглядали генералізовано: як відносини між поляками, австрійцями з одного боку та українцями з другого. Важливим для нас було з’ясувати, яку ідентичність має головна героїня українка Стефанія Чорненько. Ми (...)
  Download  
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark  
 2. Introduction: Self-Knowledge in Perspective.Fleur Jongepier & Derek Strijbos - 2015 - Philosophical Explorations 18 (2):123-133.
  This introduction is part of the special issue ‘ Self-knowledge in perspective’ guest edited by Fleur Jongepier and Derek Strijbos. // Papers included in the special issue: Transparency, expression, and self-knowledge Dorit Bar-On -/- Self-knowledge and communication Johannes Roessler -/- First-person privilege, judgment, and avowal Kateryna Samoilova -/- Self-knowledge about attitudes: rationalism meets interpretation Franz Knappik -/- How do you know that you settled a question? Tillmann Vierkant -/- On knowing one’s own resistant beliefs Cristina Borgoni -/- Self-knowledge and (...)
  Download  
   
  Export citation  
   
  Bookmark  
 3.  19
  Структурно-семантична організація лексико-семантичного мікрополя «повага» в сучасній українській мові.Kateryna Blyzniuk - 2017 - Language: Classic – Modern – Postmodern 3:132-139.
  У статті проаналізовано лексемний і семний склад мікрополя «повага», а також його системну організацію в українській мові. Компоненти значення, що функціонують у мікрополі, відбиваають семантику поваги, пошани щодо об’єкта почуття, яким для лексико-семантичного поля «патріотизм» виступають Батьківщина, власний народ, його закони, традиції, історія тощо.
  Download  
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark  
 4.  30
  Конструювання російського пропагандистського сюжету про «поїзд дружби».Kateryna Boguslavska - 2018 - NaUKMA Research Papers. History and Theory of Culture 1:29-34.
  У статті здійснено спробу простежити генеалогію російського пропагандистського сюжету про «поїзд дружби» від інформаційного приводу до фейкової новини та від фейкової новини до сталої частини канону, послуговуючись яким, російська пропаганда говорить про анексію Криму. За допомогою понять інтеграційної та агітаційної пропаганди Жака Еллюля проаналізовано, у чому саме полягає пропагандистський потенціал цього сюжету. Досліджено, яким чином кінематограф перетворив фейкову новину, покликану налякати та мобілізувати населення, на стійкий пропагандистський сюжет зі сталим набором елементів. Оцінено перспективи його подальшого використання російською владою при спробах (...)
  Download  
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark  
 5.  8
  Феномен взаємопроникнення (задіяння) української та вірменської культур на теренах України.Kateryna Dannyk - 2019 - Наукові Записки НАУКМА: Andquot;ІСТОРІЯ І ТЕОРІЯ КУЛЬТУРИ" 2 (5):35-40.
  У статті розглянуто актуальне явище сучасної культури – взаємопроникнення кількох різних культур (в історико-типологічному сенсі) в Україні. Увагу акцентовано на вірменській меншині як культуротворчій діаспорі України. Досліджено роль вірменських музикантів у поліетнічній культурі України та їх самоідентифікацію у творчості. Увагу сконцентровано на проявах задіяння зразків класичного різножанрового мистецтва в сучасних творах та взаємодії українського й вірменського мистецтва в цьому ракурсі. Проаналізовано творчість вірменських музикантів, які спочатку як імпровізацію, а згодом і в більшості своїх проектів використовують прийом міксування етнічних елементів українського (...)
  Download  
  Translate
   
   
  Export citation  
   
  Bookmark